Ve středu, čtvrtek a v pátek nejsem na počítači!!!

Wanna be my aff?? Click HERE

11.3: Nové obrázky v galeriích

U-Kiss - INFO

26. října 2011 v 13:50
Nejdřív jsem to chtěla přeložit, ale pak jsem si řekla, proč, když mi to zabere čas a ještě k tomu to přeložili už Lady Elisha-chan?? Moc jim děkuji za práci... Tak tady to máte: :-)
U-KISS (korejský: 유키스) je sedmičlenný jihokorejských boy band stvořený NH Media v roce 2008. Členy jsou Shin Soohyun, Elison Kim (také známý jako Eli), Kevin Woo, Shin Dongho, Lee Kiseop, Hoon a AJ (oba se ke skupině připojil v roce 2011). V Japonsku debutovali 15. srpna 2008 a v Jižní Koreji 28. srpna 2008. Později na konci roku 2009, šest členů U-KISS se proměnil v sedmičlenné U-KISS s přidáním Lee Kiseopa. Když se původní členové Alexander Lee Eusebio a Kim Kibum opustili skupinu (počátkem roku 2O11), byli nahrazeni Hoonem a AJem. Hoon byl dříve znám jako sólový umělec, zatímco AJ je bývalý člen skupiny NH Media, Fáran.
Skupina vydala jedno studiové album, pět mini alb a různé singly.
Členové skupiny měli různé aktivity jako sólo baviči, jako je jednání v dramatech, filmech, komediích a muzikálech a pořádání nejrůznějších realit, estrádních a hudebních pořadů. Skupina také představila úspěšné koncerty mimo Koreu.
U-Kiss byl nejprve tvořen v šesti členů. Kim Kibum a Kevin Woo byli bývalí členové chlapecké skupiny Xing. Kim Kibum opustil skupinu na začátku roku 2007, zatímco Kevin Woo opustil skupinu čtyři měsíce před debutem U-KISS. Ostatních pět členů bylo individuálně vybráno Media NH přes konkurz.

Debut

U-KISS debutoval v Japonsku 15. srpna 2008 v Power of Atamix 08. Skupina vydala své první mini album, New Generation, (N-Generation), 3. září 2008, s hlavní písní, "Not Young ". U-Kiss později debutoval v Jižní Koreji, dne 28. srpna 2008, s výkonem" Not Young "na Mnet´s M! Countdown a vydání jejich prvního hudebního videa.

Nový členi a mini-alba

U-Kiss vydali své druhé mini-album 11. února 2009 s názvem vyzval Bring It Back 2 Old School s písní "I Like You". Ve stejný den, byl uveden videoklip k I Like You. U-KISS se stali senzací v Thajsku. Pět dní vkuse probíhala setkání s fanoušky - kde propagovali jejich album Bring It Back 2 Old School. Také vyhrálo v on-line hlasování v Thajsku beating Wondergirls. Po propagačním cyklus " Bring It Back 2 Old School ", U-Kiss hráli ve své první varieté show All About U-KISS.
Na konci roku 2009, U-Kiss vydali třetí mini-album s názvem ContiUkiss (5. listopadu 2009). Lee Kiseop, nový člen, se připojil ke skupině při prosazování tohoto mini-alba se singlem Man Man Ha Ni. Tato píseň je často známá jako průlomní píseň U-Kiss.
Lee Kiseop se objevil ve variety show známé jako Uljjang Shidae 2 nebo Ulzzang Generation 2 (Pretty Boys and Girls Season 2).
Kevin a Alexander byli uvedeni v Brave Brother písni: "Finally", hudební video vydali několik týdnů po. Členové Eli a Kibum si zahráli v thajském drama Autumn's Destiny. Nicméně, drama bylo vysíláno pouze v Thajsku. Ani Eli ani Kibum nemluvili thajsky, proto byli nadabovaný. Drama vysílala své premiérovou epizodu 16. ledna 2010.

Aktivity 2010

První plně dlouhé album a další aktivity

18. ledna 2010, U-KISS oficiálně otevřeli svůj oficiální fanklub, KissMe s oficiální barvou perleťově růžovou….
Před vydáním jejich prvního plně dlouhého alba, televizní stanice MBC hlásila, že U-KISS by měli hrát v nové variety show zvané U-KISS' Vampire, která měla později mít premiéru 22. ledna 2010. V show se členové skupiny přesunuli do ložnice, kde zůstali po celou dobu natáčení. Byli rozděleni do skupin podle jejich krevní skupiny. Alexander, Kibum, Eli a Kevin byli seskupeni do skupiny Krevní skupina O. Soo Hyun a Kiseop byly seskupeni do Krevní skupiny A. Dongho, do krevního typu B skupiny. U-Kiss Vampires bylo cílem odhalit skutečnou totožnost každého člena podle jejich různé krevní skupiny.
Jejich první dlouhohrající album, Only One, bylo uvedeno 3. února 2010. S písní "Without You", titulní skladba, byl nejprve povolená 27. ledna 2010 jako jedna digitální, ale později, jejich řízení společnosti rozhodli, že budou podporovat Bingeul Bingeul, který se stal dalším hitem jako jeho předchůdce "Man Man Ha Ni." Jejich dlouhohrající album Only One, za jeden den trumfl Hanteo Charts, Hot Tracks, Syn-nara Records a Evan Records - U-KISS největší úspěch doposud. Na Filipínách navštívili některá města, kde uskutečnili malé show a taky první koncert vůbec. 15. dubna 2010, krátce po úspěšných show na Filipínách, U-Kiss začali s propagaci jejich songem z jejich jediného alba, s názvem "Mworago" .
U-Kiss také hráli v další reality show s názvem Chef's Kiss. V tomto varieté, členové otevřeli skutečnou restauraci, která se jmenovala U-KISS Steak House. Sedm členů bylo rozděleno do týmů a každý týden, se rozhodlo, který tým byl zvolen vařit v restauraci . Chef's Kiss vysílala poslední epizodu 30. července 2010.

U-KISS v asijských městech

Premiere Entertainment Philippines Inc. (PEP) přinesl U-KISS do Manily řadu speciálních malých show. Března 26. - 28. 2010 skupina navštívila SM North Edsa, SM Megamall a SM City Pampanga. To bylo v souladu s prosazováním jejich alba.
19. června 2010, Geneses Dream Entertainment přinesl U-KISS do Malajsie na setkání s fanoušky v Plenary Hall, Kuala Lumpur Convention Centre. Později v tomto roce, U-KISS se vrátili na Filipíny. Kde účinkovali jako hosté na koncertě jejich korejského kolegy Raina. Koncert měl název "Intenzity" a byl v obchoďáku SM Mall of Asia Concert Grounds 11. září 2010. Toto byla jejich třetí návštěva Filipín.
30. listopadu 2010, U-KISS jeli do Mongolska uspořádat koncert. Tento koncert oslavil 20. výročí přátelství mezi Koreou a Mongolska.
Vzhledem k jejich úspěchu na Filipínách, U-Kiss uspořádalo koncert v Araneta Coliseum v Manile na Filipínách. Show byla původně naplánována na 29. května 2010, ale později byla odložena na 14.června 2010 kvůli nějakému zpoždění a problémy, pokud jde o místo. U-KISS přijeli do Manily 13. června 2010 a měli několik televizních pořadech jako například v Philippine Sunday Music Show Party Pilipinas, Také se účastnili oslav Dne nezávislosti na Filipínách, kde zaspívali Bingeul Bingeul a Man Man Ha Ni. Také se objevili v showbyznysu orientované show, Showbiz Central under GMA Network na podporu jejich skupiny a jejich nového alba. Koncert se názýval U-KISS First Kiss Tour in Manila. U-KISS byla druhá korejská skupina mající koncert v Araneta Coliseum, první byla Super Junior.
2. srpna 2010, U-Kiss členové Alexander a Kevin byli nominováni na hostitele programu Arirang M-Wave. Dne 19. listopadu 2010, jako součástí jejich čtvrtého mini-alba, Break Time promotions, U-KISS navštívili Singapur a zahráli u The Kings of Freedom Concert held at the Bedok Reservoir Park.
Jejich první koncert v Japonsku skončil úspěšně - 6. prosince 2010 v Osace s více než 3000 fanoušků.
Po celé délce alba v únoru, U-KISS byli obviněni z plagiátorství na jejich písni Bang Bang Bang. V dubnu 2010, během jejich propagace na What! (Mworago), Shin Kim Young si všiml, že píseň sdílí podobnost s SHINee s Amigo. Nicméně, to bylo vidět jako menší problém plagiátorství.

Vypínací doba: Čtvrté mini album

Hlavní článek: Přestávka

U-KISS vydali své čtvrté mini-album, Break Time, 4. října 2010 v Jižní Koreji. To zahrnovalo pět nových písní a instrumentální verze dvou nových písní na albu. Teaser "Shut Up!" videoklip byl naplánován na odpoledne 3.září 2010, ale to bylo později odsunuto do 4.září 2010.

Debut v Japonsku

U-KISS se stali pravidelnými hosty jako zvláštní Wednesday MCs na různých show v Japonsku nazvané Made in BS Japan broadcast by TV Tokyo for the Wednesday Korean entertainment segments. Byli také na přehlídce, která se konala od 6. října 2010 do 22.prosince 2010. Toto otevřelo možnosti pro ně v Japonsku.
10. prosince 2010, vydali japonské album s názvem "First Kiss", které bylo kompilací všech jejich písní z debutového alba až do "Break Time" albumu. "First Kiss" se umístil na druhém místě na Oricon daily charts v den jeho vydání.
Aktivity 2011
Členové Shin Dongho, Eli, a Ki Seop byly vybráni pro MBC every1 speciální nový sitcom s názvem "Real School", což je 40-epizodový dlouhý sitcom, kde budou hrát tři studenty střední školy, kteří nastupují do "anglické vesnice" ve snaze rozlousknout jejich strach z mluvení anglicky. Jeho pilotní díl byl vysílaný 10. ledna 2011. Mezitím byl Dongho obsazen do jeho vůbec prvního drama, " Royal Family " pod MBC, jako "Jo Byung Joon". Dongho také od té doby hrál v několika filmech, včetně 'Villain & Widow' a 'My Black Mini Dress.'
Počátkem roku 2011, vedení oznámilo, že U-KISS plánuje premiéru ve Spojených státech. Skupina zaznamenala přes 100 skladeb, které mají být tříděny pro jejich nastávající album v USA. Ale zprávy týkající se tohoto debut zmizel jako Alexander a Kibum. Alexander a Kibum opustili kapelu dne 23. února 2011. Několik dní poté, co původní členové Alexander a Kibum odešli od U-Kiss, NH Media představila dva nové členy, Kim Jae Seopa a Yeo Hoon Mina. Kim Jae Seop je také známý jako AJ a Yeo Hoon min, Hoon. Předtím, než debutoval v U-Kiss, AJ byl bývalý člen jihokorejské boy band Paran. S dvěma novými členy, U-Kiss se vrátili 30. března s jejich novým album, Bran New Kiss. ​​Přes noc se stali senzací. Hudební video pro jejich singl, byl propuštěn 0330 ve stejný den.
17.květena 2011 U-Kiss spolu s dalšími skupinami, jako je Super Junior a Girl's Day provádí v Koreji, Tchaj-wan přátelský koncert v TICC Tchaj-wan. Tato skupina odehrála svůj hit Shut Up!.
Skupina také uvádí 0330 na 2011's Dream Concert 28. května 2011. Ten samý den šli na červeném koberci k Seoul World Cup Stadium. Výkon byl vysílán 10. června 2011.
28. února, U-KISS začala natáčet film s Jay Park, Kim Soo Ro a Park Ye Ji s názvem, Mr. Idol. To bude jejich první skupinový film, který bude uveden do kin v srpnu 2011.
Od 8. června 2011 je skupina v Japonsku, po dobu 3 měsíců se chtějí připravit na jejich oficiální debut v Japonsku. U-KISS také zahrál na KPOP Premium koncert 25. června 2011, který se konal Live v Zepp Fukuoka. Dne 7.července 2011 se U-KISS objevili na "Radio Kjóta KBS." Také se objevili na týdenní show, "Made in BS Japonsku" od 15. do 20.července.
Dongho bude hrát v 3D animovaném filmu s názvem "Hong Dong Gil 2084" jako hlas hlavní postavy, Hong Dong Gil, který bude mít premiéru 18. srpna.

U-KISS Asii Tour

Podle NH Media, společnost plánuje přinést U-KISS do různých měst v Asii, aby podporovali nové Bran Kiss. Turné začne v květnu před jejich show a aktivity v Japonsku a konec bude v únoru. Tour je plánováno v Bruneji dne 29. května 2011, jako první korejská skupina k návštěvě ostrovního státu. Tato skupina také navštíví Tchaj-wan a Malajsii.
V květnu 2011, U-KISS oficiálně podepsáli pod společností Avex Japonska japonský debut. Jedná se brzy uvolní japonské verze Bran New Kiss 24. srpna 2011, přičemž jejich první japonské album vyjde v prosinci stejné roku. Avex Japonsku oznámil, že skupina bude mít svůj první koncert v Japonsku Ósace v roce 2012.

Druhé dlouhohrající album

U-KISS má plné ruce práce s japonskými reklamami. Oznámili, že budou zpět v Koreji v září s druhým albem. U-kiss budou pracovat s těmi nejlepšími zvukovými inženýry v Koreji a Japonsku spolu s americkým producentem…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ross Ross | Web | 26. října 2011 v 14:42 | Reagovat

wooow, perfektně přeložené holky!! :-) Tohle by mě trvalo měsíce XD jsu zvědavá jak to u sebe zvládnu u SJ to bude ještě delší XD

2 MC-HM (Fanoušci Miley Cyrus a Emily Osment) MC-HM (Fanoušci Miley Cyrus a Emily Osment) | Web | 26. října 2011 v 22:07 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama